Internetbanka  Kā kļūt par klientu  Ziņas 
 
Lietotāja preferences
 Internetbanka  Valūtas kursi  M2M Supreme  Dokumenti un tarifi  M2M Income Bond Fund  Preses centrs  Meklēt  Finanšu informācija
E-pasts: info@bankm2m.com
Tālrunis.: +371 67 080 000
Fakss: +371 67 080 001
Bankas darba laiks:
Pirmdiena – piektdiena
no 9:00 līdz 17:30
Dmitrijs Ševeļevs

1992. gadā Dmitrijs Ševeļevs  ieguva augstāko izglītību  Maskavas Automobiļu un ceļu institūta  Autotransporta  fakultātes  "Automobiļu un automobiļu saimniecības " specialitātē. 1994. viņš gadā ieguva  «Cambridge First Certificate» (Bornmuta, Anglija).

Dmitrijam ir bagāta pieredze Krievijas banku sektorā un uzņēmējdarbībā. Pēdējo 20 gadu laikā viņš ieņēma vadošos amatus  Eiropas un Krievijas bankās, kā arī uzņēmumos kas sniedz finanšu, mazumtirdzniecības un korporatīvus pakalpojumus.

Dmitrijs bija viens no Starptautiskās Komercbankas  akcionāriem, bet no 2008. gada līdz 2012. gadam - šīs bankas prezidents.

Dmitrijs ir projekta VimpelCom – Beeline Club dalībnieks. Viņš piedalījās kompānijas VimpelCom IPO (Initial Public Offering) sagatavošanas procesā, kā arī sniedza ieguldījumu zīmolu radīšanā un VISA un MasterCard maksājumu sistēmu ieviešanā Krievijas bankās un lielajos uzņēmumos.

Dmitrijs spēlē golfu, 2014. gadā viņš bija Krievijas Golfa Asociācijas Viceprezidents.

Aizvērt biogrāfiju