Internetbanka  Kā kļūt par klientu  Ziņas 
 
Lietotāja preferences
 Internetbanka  Valūtas kursi  M2M Supreme  Dokumenti un tarifi  M2M Income Bond Fund  Preses centrs  Meklēt  Finanšu informācija
E-pasts: info@bankm2m.com
Tālrunis.: +371 67 080 000
Fakss: +371 67 080 001
Bankas darba laiks:
Pirmdiena – piektdiena
no 9:00 līdz 17:30
M2M Asset Management

M2M Asset Management ir investīciju sabiedrība, dibināta 2010. gadā Latvijā. M2M Asset Management ir Bank M2M Europe (pieder 100% akcijas) meitas uzņēmums, un tās pamatkapitāls ir 2 miljoni EUR.

Latvijas Finanšu un kapitāla tirgus komisija izsniegusi M2M Asset Management licenci Nr. 06.03.07.439/317 ieguldījumu pārvaldes pakalpojumu sniegšanai.

Līdzekļu apjoms pārvaldīšanā ir virs EUR 78 miljoniem.

Mūsu galvenā kompetence

M2M Asset Management sniedz investīciju portfeļu pārvaldīšanas pakalpojumus, pārvalda investīciju fondus un sniedz investīciju konsultācijas. Ņemot vērā Jūsu investīciju mērķus un vēlēšanās, portfeļu pārvaldnieki piedāvās Jums individuālu investīciju risinājumu, lai nodrošinātu vēlamo atdevi.

Sabiedrības investīciju filozofijas mērķis ir izveidot augsti kvalitatīvu investīciju portfeli, izvēloties vislabākos instrumentus, lai sasniegtu optimālo ienesīgumu pie pieņemamiem riskiem.

M2M Asset Management portfeļu pārvaldnieku komandu raksturo profesionāla pieeja, izsmeļošas zināšanas par finanšu tirgus tendencēm, kā arī atvērtās arhitektūras izmantošana, izvēloties labākos finanšu instrumentus no vadošiem pasaules līdzekļu pārvaldītājiem.

M2M Asset Management speciālistu komandai ir ilggadēja pieredze Centrālās un Austrumeiropas, un NVS valstu finanšu tirgos, un tā ir viena no profesionālākajām komandām Baltijā investējot jaunattīstības valstu finanšu tirgos.

  • Kapitāla saglabāšanas stratēģija
  • Absolūta ienesīguma stratēģija jebkādos tirgus apstākļos

Investīciju pieeja

- M2M Asset Management speciālisti savā darbā izmanto labi pārdomātus un atbildīgus investīciju risinājumus, izmantojot atvērtās arhitektūras principu, kas paredz visaptverošu finanšu instrumentu klāstu un nodrošina Jums vairāk investīciju iespēju

- Komanda izmanto aktīvu un elastīgu investīciju portfeļu pārvaldīšanu: iespējams mainīt stratēģiju, ņemot vērā pašreizējos tirgus apstākļus un līdzsvarojot iepriekš izveidoto finanšu portfeli

- Sabiedrības mērķis ir radīt klientiem ilgtermiņa vērtību, pamatojoties uz ilgtermiņa investīciju stratēģiju, kuras pamatā ir top-down un bottom-up pieeju kombinācija, katrā segmentā izvēloties vislabākos aktīvus

- Veicot klienta līdzekļu pārvaldīšanu globāli, tiek radīts augstas klases investīciju risinājums, proti, labi diversificēts portfelis ar sabalansētu riska un ienesīguma līmeni

Veidojot portfeli, mēs pievēršam īpašu uzmanību šādiem faktoriem:

  • Klienta prasības un cerības
  • Regulārs tirgus monitorings
  • Stratēģisks aktīvu sadalījums
  • Portfeļa sabalansēšana
  • Riska un ienesīguma attiecības kontrole un pārvaldīšana: visaugstākais ienesīguma līmenis attiecībā pret pieļaujamo riska līmeni
  • Klienta atsauksmes

M2M Asset Management Valde
Edgars Makarovs

Edgars Makarovs no 1999.gada jūlija līdz 2010.gada decembrim darbojies dažādos ar ieguldījumu portfeļu pārvaldīšanu saistītos amatos Parex/Citadele bankās un Parex/Citadele Asset Management, tai skaitā bijis atbildīgs par pensiju fondu, plānu, ieguldījumu fondu un klientu investīciju portfeļu pārvaldīšanu. No 2006.gada aprīļa līdz 2010.gada decembrim bijis Parex/Citadele Asset Management valdes loceklis. Maģistra grāds iegūts 2004.gadā Latvijas Universitātē.

Aizvērt biogrāfiju
Ineta Done

Ineta Done veidojusi karjeru finanšu jomā vairāk nekā 20 gadus, ieņemot vadošus amatus bankās Latvijā un ārpus tās robežām. No 1999. līdz 2010. gadam strādājusi “Parex bankā” tādos amatos kā filiāļu tīkla vadītāja, Private banking daļas vadītāja vietniece, viceprezidenta vietniece klientu attiecību daļā. Divus gadus bankā “Citadele” vadījusi Private banking daļu, bet 2012. gadā Krievijas bankā “MDM bank” ir ieņēmusi Eiropas reģiona biznesa pārvaldes vadītājas amatu. Kopš 2013. gada Ineta Done ir “Bank M2M Europe” vecākā viceprezidente, Private banking pārvaldes un klientu apkalpošanas daļas vadītāja. 2000. gadā ieguvusi maģistra grādu Latvijas Universitātē.

Aizvērt biogrāfiju
Reinis Zauers

Reinis Zauers ir ieguvis darba pieredzi juridiskajā jomā kopš 1999. gada, strādājot privātuzņēmumos un valsts pārvaldē. No 2003. gada veido karjeru finanšu sektorā, ieņemot vadošus amatus. Bijis “Parex bankas” finanšu tirgu un investīciju pārvaldes jurists, bankā “Baltikums” vadījis juridisko daļu un darbojies bankas vadības komandā. Kopš 2013. gada ir “Bank M2M Europe” juridiskās daļas vadītājs, vadības grupas loceklis. 2005. gadā ieguvis maģistra grādu Latvijas Universitātē.

Aizvērt biogrāfiju

Kontakti
M2M Asset Management IPAS
Antonijas iela 3-1, Rīga LV-1010, Latvija

Tālr.:+371 67221220

Fakss:+371 67223964

E-pasts.: info@m2mam.lv