Internetbanka  Kā kļūt par klientu  Ziņas 
 
Lietotāja preferences
 Internetbanka  Valūtas kursi  M2M Supreme  Dokumenti un tarifi  M2M Income Bond Fund  Preses centrs  Meklēt  Finanšu informācija
E-pasts: info@bankm2m.com
Tālrunis.: +371 67 080 000
Fakss: +371 67 080 001
Bankas darba laiks:
Pirmdiena – piektdiena
no 9:00 līdz 17:30
Piters Hambro

Izglītību ieguvis Ītonas koledžā un d'Aix-Marseille Universitātē. Viņš ir grupas "Petropavlovsk" līdzdibinātājs. Iesācis karjeru bankā, kas piederēja viņa ģimenei, vēlāk kļuvis par vienu no Smith St. Aubyn Holdings Ltd. direktoriem, pēc tam strādāja Mocatta Group, lielākajā pasaules kompānijā, kas nodarbojas ar zelta tirdzniecību. Pīters Hambro ir kompāniju grupas "Petropavlovsk" valdes priekšsēdētājs, kā arī М2М Private Bank Direktoru padomes loceklis.

Aizvērt biogrāfiju
Tomass Nekmars

1978. gadā ieguvis ekonomisko zinātņu maģistra grādu Lundas universitātē (Zviedrija). Karjeru banku sektorā sācis 1980-tajos gados. Dažādos gados bijis Nordea bankas padomes priekšsēdētājs Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā un Nordea bankas padomes priekšsēdētāja vietnieks Polijā. Baltijas un Skandināvijas valstu banku sektorā Tomass Nekmārs strādā vairāk nekā 20 gadus. Viņam piešķirts goda "Ordenis par nopelniem Polijas Republikas labā" par ieguldījumu banku sektora attīstībā, kuru 2009. gadā piešķīris Polijas Republikas prezidents. 2011.gadā Igaunijas Republikas prezidents viņam piešķīris apbalvojumu "Terra Mariana" par ieguldījumu Igaunijas ekonomikas attīstībā.

Aizvērt biogrāfiju