Internetbanka  Kā kļūt par klientu  Ziņas 
 
Lietotāja preferences
 Internetbanka  Valūtas kursi  M2M Supreme  Dokumenti un tarifi  M2M Income Bond Fund  Preses centrs  Meklēt  Finanšu informācija
E-pasts: info@bankm2m.com
Tālrunis.: +371 67 080 000
Fakss: +371 67 080 001
Bankas darba laiks:
Pirmdiena – piektdiena
no 9:00 līdz 17:30
Mūsu filozofija

Bank M2M Europe mērķis ir piedāvāt klientiem kvalitatīvus finanšu risinājumus visaugstākajā profesionalitātes un uzticamības līmenī. Mēs cenšamies kļūt par uzticamu partneri, finanšu konsultantu, par Jūsu, Jūsu ģimenes un Jūsu starptautiskās uzņēmējdarbības personīgo banku.

Specializējoties tieši private banking pakalpojumu sniegšanā, mēs cenšamies rast klientam optimālu risinājumu katrā situācijā.

Mūsu trīs pamatprincipi:

- Mēs sniedzam Jums individuālus pakalpojumus. Mūsu darba centrālais elements esat tieši Jūs un Jūsu finanšu mērķi. Mēs piedāvājam tikai rūpīgi izvēlētus, personalizētus pakalpojumus un investīciju risinājumus, jo mēs saprotam Jūsu mērķus un cenšamies izveidot ilgtermiņa partnerattiecības.

- Attiecībā uz uzņēmējdarbību mēs pieturamies pie caurredzamības principa. Bank M2M Europe koncentrējas uz Jūsu privātā kapitāla un Jums piederošā biznesa apkalpošanu. Mēs izvairāmies no interešu konfliktiem un veidojam ar klientiem atklātas un godīgas attiecības. Mēs augstu vērtējam Jūsu un savu laiku.

- Mēs cenšamies izstrādāt novatoriskus un elastīgus finanšu risinājumus. Bank M2M Europe produktu klāstā iekļauti gan klasiskie, gan pilnveidotie bankas pakalpojumi, kuri izstrādāti, lai Jūsu finanšu uzdevumus būtu iespējams atrisināt efektīvi, operatīvi un profesionāli. Mūsu komandā ir speciālisti ar izsmeļošām zināšanām par finanšu tirgiem un gadu gaitā uzkrātu pieredzi ieguldījumu fondu un individuālu investīciju portfeļu pārvaldīšanā kā vietējiem, tā arī starptautiskiem klientiem.