Internetbanka  Kā kļūt par klientu  Ziņas 
 
Lietotāja preferences
 Internetbanka  Valūtas kursi  M2M Supreme  Dokumenti un tarifi  M2M Income Bond Fund  Preses centrs  Meklēt  Finanšu informācija
E-pasts: info@bankm2m.com
Tālrunis.: +371 67 080 000
Fakss: +371 67 080 001
Bankas darba laiks:
Pirmdiena – piektdiena
no 9:00 līdz 17:30
Privātbaņķieri

Bank M2M Europe privātbaņķieru komandai ir ilggadēja pieredze, nodrošinot turīgu klientu finanšu jautājumu risinājumu - kapitāla saglabāšanu un pavairošanu, kā arī ikdienas bankas operāciju apkalpošanu.Sadarbība ar Bank M2M Europe sākas ar iepazīšanos ar Jūsu privātbaņķieri - personu, kas parūpēsies ne tikai par Jūsu finanšu, bet arī citiem mērķiem.

Privātbaņķieris Bank M2M Europe ir kas vairāk par personu, kas piedāvā dažādus bankas produktus un pakalpojumus, tas ir pieredzējis finanšu jomas speciālists, kas izcili pārzina pašreizējo ekonomisko situāciju.

Izmantojot savu pieredzi un zināšanas, Bank M2M Europe privātbaņķieris spēs sniegt Jums konsultācijas un profesionālus padomus nekavējoties, kā arī palīdzēs veikt pareizās izvēles.

Jūsu Bank M2M Europe privātbaņķieris ir profesionālis ar ilgus gadus krātu pieredzi turīgu un prasīgu klientu apkalpošanā. Mūsu privātbaņķieru galvenais uzdevums ir rūpīgi izprast katra klienta finansiālo situāciju, noteikt atbilstošus finanšu mērķus, kā arī atrast un piedāvāt labākos risinājumus šo mērķu sasniegšanai. Mēs uzskatām, ka privātbaņķieris bankā ir nozīmīgs speciālists, tāpēc īpaši rūpīgi izvēlamies komandu, kas pārstāvēs Jūsu intereses.

Sazinieties ar mums, lai uzsāktu sadarbību ar Bank M2M Europe.